گروه : سیاسی
دولت امروز فرصت مهمی برای رشد و پیشرفت کشور در اختیار دارد
لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود
تضمین‌ها مهم‌ترین درخواست ایران برای دستیابی به توافق است/ توافق برد برد دست یافتنی است
سخنگوی دولت:

اعتماد به آمریکا در روابط بین‌الملل معنی ندارد

علی بهادری جهرمی با اشاره به درس‌های کودتای 28 مرداد تاکید کرد: اعتماد به آمریکا در روابط بین‌الملل معنی ندارد، نحوه مواجهه با این کشور باید با قدرت، عزت و تضمین کافی باشد.
فرمانده کل سپاه:

هیچ نقطه امنی برای رژیم صهیونسیتی وجود ندارد

سرلشکر سلامی با بیان اینکه مقاومت فلسطین و حزب‌الله لبنان، ارکان بسیار قدرتمندی دارند، اظهار داشت: هیچ نقطه امنی برای رژیم صهیونسیتی وجود ندارد.
معاون رئیس‌جمهور:

دور جدید نشست‌های آیت‌الله رئیسی با نمایندگان مجلس به شیوه جدید آغاز شده است

معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به آغاز دور جدید نشست های رئیس جمهور و نمایندگان، نوشت: فرق می کند چه کسی رئیس‌جمهور باشد!
به بهانه انتشار یک گزارش مشکوک در فضای مجازی؛

آدرس غلط عجیب به فعالان فضای مجازی جریان انقلاب/ مراقب تحلیل های غلط و نا امیدکننده باشید

برخی از رسانه ها و کانالهای غیررسمی طی روزهای اخیر اقدام به انتشار گزارشی با عنوان «ضعف جریان انقلابی در فضای مجازی» کرده اند که بیش از آنکه تحلیل نقاط ضعف باشد، آدرس دادن غلط و مشکوک و مخرب شبیه گزارش رسانه‌های ضد انقلاب است.
سردار تنگسیری:

امنیت همسایگانمان را امنیت خود می‌دانیم/ در برابر فتنه‌انگیزی دشمن بسیار حساس هستیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه هر گونه همکاری با رژیم مفلوک صهیونیستی ثبات امنیت را در منطقه خلیج فارس تهدید و مختل می کند، گفت: ما مسلمان و با کشورهای منطقه خلیج فارس برادر هستیم و امنیت همسایگانمان را امنیت خود می‌دانیم.
واکنش قالیباف به آنچه که در جریان مذاکرات می گذرد؛

غرب بخواهد با قلدری به برجام عمل نکند، اجازه زیاده‌خواهی نمی‌دهیم

رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: اگر طرف غربی بخواهد با قلدری به برجام عمل نکند، اجازه زیاده‌خواهی به آنها نمی‌دهیم.

نقش «بی‌بی‌سی» در کودتای ۲۸ مرداد/ اسم رمز «دقیقاً نیمه‌شب» پخش شد

وزارت خارجه انگلیس در پاسخ به درخواست مستندسازی برای ارائه اطلاعاتی در این باره اعلام کرد: «نه تکذیب می‌کند و نه تائید می‌کند که اطلاعات مرتبط با درخواست شما را در اختیار دارد.»
بهادر جهرمی در توئیتی خبر داد؛

بیمه ناباروری همگانی شد

سخنگوی دولت در توضیح همگانی شدن بیمه ناباروری در توئیتی نوشت: «زایمان طبیعی در همه مراکز معادل صد در صد تعرفه دولتی بیمه می‌شود.»
در دیدار رپیس‌جمهور با جمعی از آزادگان مطرح شد؛

دولت امروز فرصت مهمی برای رشد و پیشرفت کشور در اختیار دارد

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز دولت مردمی فرصتی مهم برای رشد و پیشرفت کشور در اختیار دارد، گفت: این فرصت برآمده از اعتماد مردم و رهبر انقلاب، دیدگاه‌های سازنده شما و توجه و دعای خیر خانواده شهدا نسبت به این دولت است.
احمد وحیدی:

لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال می‌شود

وزیر کشور در توضیح آخرین وضعیت لایحه جامع انتخابات و اینکه آیا دولت تصمیمی برای ارسال این لایحه به مجلس دارد، گفت: قطعا لایحه جدید را پیش از پایان دوره یازدهم به مجلس ارسال خواهیم کرد.

رئیسی: دولت سیزدهم برای رفع محرومیت تلاش می‌کند

رئیس جمهور اظهار داشت: دولت مردمی محرومیت را نمی‌پسندد و برای اجرای عدالت و رفع محرومیت از همه مناطق محروم کشور تلاش می‌کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهدای شهر شریف آباد:

دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد/ در جنگ ترکیبی بیشترین توان باید در جهاد تبیین باشد

سردار سلیمانی گفت: اینکه می‌بینیم دشمن تمام توان مادی و معنوی خود را از ماهواره تا فضای مجازی را متمرکز کرده تا امید را از ملت ایران بگیرد به علت آن است که کشورهای جهان از ایران اسلامی دست‌بردارند و دشمن می‌خواهد این ویژگی‌ها را از ایران اسلامی بگیرد.
قالیباف:

حضور در مجالس شهدا برای مسئولان تذکر است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در مجالس شهدا دارای نکات مهم برای ما مسئولان است و درس و یادآوری.
امیرعبداللهیان:

تا در مورد همه چیز توافق نشود نمی‌توان از رسیدن به توافق خوب و پایدار سخن گفت

وزیر امور خارجه با بیان این‌که پس از دریافت نظرات آمریکا، در صورت حصول اطمینان از انتفاع اقتصادی ایران و رعایت خطوط قرمزمان، وارد مرحله جدیدی در وین خواهیم شد، تصریح کرد: تا در مورد همه چیز توافق نشود، نمی‌توان از رسیدن به توافق خوب و پایدار سخن گفت.
سخنگوی دولت:

موی سفید آزادگان، سند سنگینی مسئولیت ما بازماندگان شد

سخنگوی دولت به مناسبت سالگرد ورود آزادگان به کشور اعلام کرد: موهای سفید جوانان ایرانی هنگام بازگشت به وطن سند سنگینی مسئولیت همه ما بازماندگان شد.
اخبار بیشتر