شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1401/06/30 شناسه خبر: 1898808
یوسف نوری:

سازمان تعلیم و تربیت کودک برمبنای مردمی‌سازی فعالیت می‌کند

سازمان تعلیم و تربیت کودک برمبنای مردمی‌سازی فعالیت می‌کند
وزیر آموزش و پرورش گفت: سازمان تعلیم و تربیت کودک برمبنای مردمی‌سازی فعالیت می‌کند که با برنامه‌های مناسب همکاران باید این کودکان را براساس استحقاق آنها هدایت کرد تا از ایجاد مشکل در جامعه جلوگیری شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یوسف نوری صبح امروز چهارشنبه در مراسم جشن غنچه‌ ها اظهار داشت: کودکان خوشحال هستند که وارد مدرسه شده‌اند، ما هم در نظام آموزش و پرورش در خدمت این عزیزان هستیم.

وی افزود: برای نوآموزان پیش از دبستان سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک ایجاد شده که پس از بررسی‌های کارشناسی برای حذف گسست تربیت نوآموزان قرار است اتفاقات خوبی را رقم زند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نزدیک به هشت میلیون کودک در مقطع پیش از دبستان هستند، ادامه داد: سازمان تعلیم و تربیت کودک یکی از نهادهای اصلی است اما به طور اختصاصی بیش از ۳ میلیون دانش آموز را تحت پوشش دارد.

نوری خاطر نشان کرد: نگاه ما به کودکان یک نگاه کامل نیست؛ در جامعه برخی به دنبال جهشی خواندن فرزندان هستند که این کار نباید صورت گیرد زیرا کودکان خود باید مسیر را کشف کنند و بستر برای این شکوفایی مهیا شود.

وی یادآور شد: خود کودک پژوهشگر است و خانواده ها باید همراه آنها باشند.

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: سازمان تعلیم و تربیت کودک برمبنای مردمی‌سازی فعالیت می‌کند که با برنامه‌های مناسب همکاران باید این کودکان را براساس استحقاق آنها هدایت کرد تا از ایجاد مشکل در جامعه جلوگیری شود.

نوری ادامه داد: بیشترین مسئولیت در دوره کودکی با والدین مخصوصا مادر است و توصیه می شود که مادران با مجموعه‌های ما در ارتباط باشند همچنین ما هم دوره‌هایی برای نحوه مواجه با فرزندان برگزار می کنیم تا کودک متعادل، سالم و سلامت پرورش یابد.

https://newznewsroom.dana.ir/news/1898808.html/share
ارسال نظر
نظرات