شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1401/06/30 شناسه خبر: 1898816
میرکاظمی در حاشیه هیات دولت خبر داد؛

طی شدن سیر مراحل برنامه هفتم/ پرداخت مبالغ اصلی به پیمانکاران در نیمه دوم سال

طی شدن سیر مراحل برنامه هفتم/ پرداخت مبالغ اصلی به پیمانکاران در نیمه دوم سال
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سیر مراحل برنامه هفتم در حال طی شدن است و باید توسط مجلس به تصویب برسد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛، سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه نشست هیات دولت  امروز در جمع خبرنگاران گفت: سیر مراحل برنامه هفتم در حال طی شدن است و باید به مجلس برود و تصویب شود زیرا به مصوبه مجلس نیاز دارد.

وی در ادامه به برنامه هفتم توسعه اشاره کرد و گفت: در سال گذشته اقدامات لازم  در این راستا انجام شده، به طوری که  اعلام سیاست‌ها جدی‌تر شد و تدوین شده است. در واقع در تلاشیم 15 آذر  بودجه سال ۱۴۰۲، براساس سیاست‌های ابلاغی تنظیم شود. همچنین به صورت موازی در حال پیشبرد برنامه هفتم توسعه و بودجه هستیم البته همزمانی این‌ها اتفاق خوبی نیست چراکه باعث تقسیم انرژی سازمان برنامه و بودجه و  سخت شدن کار می شود.

میرکاظمی با اشاره به اینکه از تمام توانمان استفاده می‌کنیم تا هر دو کار را پیش ببریم، گفت:  تصویب در دولت و مجلس به متناوب است یعنی ابتدا بودجه در مجلس تصویب می شود و سپس به قانون برنامه هفتم توسعه می‌پردازیم.
 

پرداخت مبالغ اصلی به پیمانکاران در نیمه دوم سال

رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد ادعایی که گفته می‌شود پیمانکاران تا به حال پولی از دولت دریافت نکرده‌اند،تصریح کرد: این ادعاها درست نیست و در واقع باید گفت مبالغی پرداخت شده و  مبالغ اصلی در نیمه دوم سال پرداخت می‌شود، چرا که درآمدهای دولت خصوصا مالیات‌ها در نیمه دوم سال محقق می‌شود.

https://newznewsroom.dana.ir/news/1898816.html/share
ارسال نظر
نظرات