شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1401/06/30 شناسه خبر: 1898834
وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛

تخصیص اعتبار 38 هزار میلیارد تومان برای طرح رتبه‌بندی معلمان

تخصیص اعتبار 38 هزار میلیارد تومان برای طرح رتبه‌بندی معلمان
وزیر آموزش و پرورش از تخصیص اعتبار 38 هزار میلیارد تومان برای طرح رتبه‌بندی معلمان خبر داد و گفت: این اعتباردر طول 18 ماه بین مشمولان توزیع می‌شود.

به  گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز هیات دولت درباره زمان اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان گفت: منابع ما 38 هزار میلیارد تومان است و بین مشمولان در طول 18 ماه توزیع می‌شود و این شروع رتبه‌بندی معلمان است و برای سال آینده تقویمی یعنی سال 1402 به صورت استحقاقی به هر فرد در هر رتبه پرداخت می‌شود.

به گفته وی، برخی از همکاران ما مدارک لازم را هنوز بارگذاری نکرده‌اند. یکسری از مدارک هستند که در سامانه ما قرار دارند و همکاران ما باید یکسری مدارک تکمیلی را بارگذاری کنند که این مدارک مربوط به صلاحیت عمومی و یا شایستگی عمومی و شایستگی تخصصی و حرفه‌ای است و ما این مدارک را نداریم و باید یکبار برای همیشه در راستای اجرای این طرح این مدارک در سامانه مشخص شده قرار گیرد.

نوری تصریح کرد: ما از همکارانمان درخواست می‌کنیم که این کار را هرچه زودتر انجام دهند؛ انجام اجرای این موضوع از 31 شهریورماه تمدید شده و من از همکارانم خواهش می‌کنم هرچه زودتر این اطلاعات و مدارک را جمع‌آوری و ثبت کنند تا ما این کار را زودتر انجام دهیم.

https://newznewsroom.dana.ir/news/1898834.html/share
ارسال نظر
نظرات