شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 18:36 منتشر شده در مورخ: 1401/06/30 شناسه خبر: 1898894
مرادی:

مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت دنبال شده است

مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت دنبال شده است
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت به‌ صورت جدی از ابتدای دولت سیزدهم دنبال شده است. البته موانع مالی بر سر راه آن وجود داشته است که در تلاش هستیم این موانع را کنار بزنیم تا همه مطالبات برای همه کارکنان برقرار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیف الله مرادی مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، در نشست هم ‌اندیشی ارسال پیش ‌نویس پیشنهاد برقراری فوق ‌العاده خاص برای کارکنان نظام سلامت به سازمان برنامه ‌و بودجه و تبدیل وضعیت شاغلین دوران کرونا به سازمان اداری استخدامی، عنوان کرد: پیشنهاد برقراری فوق ‌العاده خاص با در نظر گرفتن عواملی همچون مدرک تحصیلی، سختی شرایط محیط کار، سابقه خدمت، امتیاز ارزیابی عملکرد شغل و خدمت در مناطق محروم، پس از بحث و بررسی با حضور نمایندگان معاونت پرستاری، معاونت توسعه مدیریت و منابع و همچنین سازمان نظام پرستاری تنظیم و به سازمان برنامه ‌و بودجه ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: پیشنهاد تبدیل وضعیت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در دوران کرونا، تمدید خدمت شده و اشتغال به کار داشته ‌اند نیز به سازمان اداری و استخدامی ارسال می ‌شود.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت اظهار کرد: مطالبات کارکنان وزارت بهداشت و مدافعان سلامت به‌ صورت جدی از ابتدای دولت سیزدهم دنبال شده است. البته موانع مالی بر سر راه آن وجود داشته است که در تلاش هستیم این موانع را کنار بزنیم تا همه مطالبات برای همه کارکنان برقرار شود.

https://newznewsroom.dana.ir/news/1898894.html/share
ارسال نظر
نظرات