شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1401/06/31 شناسه خبر: 1898987
بعد از 39 سال؛

پیکر پاک شهید "حسین یوسفی هریوند" به وطن بازگشت

پیکر پاک شهید "حسین یوسفی هریوند" به وطن بازگشت
پیکر مطهر شهید تازه تفحص‌شده حسین یوسفی هریوند پس از ۳۹ سال به وطنش، استان خراسان جنوبی بازگشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حجت الاسلام محمدتقی عزیزی امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیکر مطهر شهید «حسین یوسفی هریوند» طی عملیات تفحص بعد از ۳۹ سال شناسایی شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در خصوص شهید «حسین یوسفی هریوند» گفت: این شهید بزرگوار در عملیات خیبر در سال ۶۲ به شهادت رسید و چند روز گذشته پیکر پاک و مطهر شهید بزرگوار تفحص و شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه روز گذشته طی مراسمی خبر شناسایی شهید به مادر بزرگوارش اطلاع رسانی شد، ادامه داد: به دلیل اینکه شهید«حسین یوسفی هریوند» اهل کرامت بوده و شهید بزرگوار طی چند شب گذشته به مادر خود در عالم خواب خبر بازگشت خود را اطلاع داده بود.

حجت الاسلام عزیزی در ادامه بیان کرد: مراسم دیدار مادر با فرزند شهیدش در حسینیه غدیر بیرجند با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی برگزار شد و مادر بعد از ۳۹ سال فرزند دلبندش را به آغوش کشید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پایان گفت: امروز طی جلسه ای برای زمان برگزاری تشییع پیکر پاک و مطهر شهید تازه تفحص شده «حسین یوسفی هریوند» در بیرجند برنامه ریزی هایی صورت خواهد گرفت و به اطلاع مردم شهیدپرور بیرجند خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

https://newznewsroom.dana.ir/news/1898987.html/share
ارسال نظر
نظرات